İngilizce Çevirimiçi Sınav Öncüsü PQS

Plused 1998 yılında kurulmuş olup, aralıksız ONLINE eğitim ve danışmanlık çalışmalarına devam etmektedir. Yabancı dil eğitiminin günümüz teknolojileri ile gelişmesine katkılar sunan Plused, online yada offline test değerlendirme ve belgelendirme alanında, dünyada önde gelen kuruluşlardan olan PQS GLOBAL iş birliği ile faaliyetlerine devam etmektedir. Aynı zamanda LET’S LEARN ENGLISH gibi dil öğretiminde faaliyet gösteren dünyaca ünlü kuruluşun TÜRKİYE temsilciliğini başarıyla yerine getirmektedir.

Misyon Güvenli ve geçerli değerlendirmeler, araştırmalar ve ilişkili hizmetler sağlayarak eğitimde kaliteyi ve eşitliği yükseltmektir. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz dünyanın dört bir yanındaki insanların bilgilerini ve becerilerini ölçer, öğrenmeyi ve performansı teşvik eder ve eğitim ile mesleki gelişimi destekler.

Vizyon Ülkemizde bireylerin ve kurumların kendilerini geliştirmelerine yardımcı olmak, değer katmaktır. Ülke çapında yabancı dilde eğitim ve öğrenim kalitesini yükseltmeye katkıda bulunmanın yanı sıra; kişisel, toplumsal, mesleki ve eğitim alanlarında gereksinim duyacakları sözlü ve yazılı yabancı dil becerilerini kazanma imkânı sağlamak, dünya standartlarında, üst düzey yabancı dil öğretimi sunmak, programlarını akredite ettirmek ve yaratıcı faaliyetler aracılığıyla öğrenim sistemleri geliştirmektir. Online olarak öğrencilerin, dil edinim becerilerini ölçümlemek, raporlamak ve uluslararası sertifikalandırmaktır.

Eğitim Sektöründe 22. Yılımız

Ülkede ve Dünyada öncü konumunda olan Plused eğitimde inovatif bir bakış açısı ile Türkiye'de ilk tabletle online İngilizce Seviye Tespit Sınavları yapan kuruluştur.

PQS Global Nedir?

PQS FOR TURKEY İngilizce Değerlendirme Merkezi ölçümlendirme için popüler CEFR standardını (Avrupa Ortak Dil Referansı Çerçevesi) kullanarak ESOL kapsamında kullanıcı odaklı (Adaptive) sınavlar yapabilen çevrimiçi bir sistemdir.


Work Space

Our Location

  • Address: Professional Qualification Services, 87-89 Plashet Road, London E13 0RA
  • Phone: +44 203 962 5733
  • Email: info@pqsglobal.org

Business Hours

  • Monday - Friday - 9am to 6pm
  • Saturday - Closed
  • Sunday - Closed